Hakkımızda

Hakkımızda

TNC Yapım Prodüksiyon ve Organizasyon Ltd. Şti,

TNC 2000 yılında bir reklam ajansı mantığı ile yola çıkmış olan grubumuz bünyesinde Organizasyon, Menajerlik, Prodüksiyon ve Müzik Yapım şirketidir.

Müzik Prodüksiyon
Bir çok ünlü grup ve sanatçıların yanı sıra müzik sektöründe farklı duruşu olan sanatçı ve gruplara en doğru prodüksiyonu ve menajerliği hazırlayıp yayınlayan TNC aynı zamanda bir Müzik Yapım Departmanı olarak ta faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Müzik Prodüksiyon Yapım
Sanatçılarının albüm prodüksiyonundaki şarkı seçimlerinden doğru aranjman tercihlerine kadar her türlü prodüksiyonel detayla sanatçılarına hizmet eden TNC arşivindeki şarkı ve fikir bankalarıyla sanatçıların en doğru prodüksiyonlara imza atmalarını sağlar.
– Sanatçı hedef kitle araştırmaları
– Repertuar Danışmanlığı , – Aranjman Danışmanlığı

MENAJERLİK, 

Sanatçılarını en rahat şekilde kitlelere tanıtıp sevenlerine ulaştırabilecek donanıma sahip olan TNC Menajerlik hizmetlerini A dan Z ye her türlü detayıyla titizlikle ilgilenmeye devam etmektedir.
– Sanatçı Menajerliği , – Oyuncu Menajerliği
– Sanatçı / Organizasyon Sponsorluk işlemleri

HİZMETLERİMİZ


– IMAGE ADVISORY ( İMAJ DANIŞMANLIĞI )
– MEDIA ADVISORY ( BASIN DANIŞMANLIĞI )
Basın danışmanlığından tanıtım organizasyonlarına kadar birçok mecrada donanıma sahip olan Media Advisory departmanımız sanatçılar ve sevenleri arasında bir köprü olmaya devam etmektedir.
– Sanatçı hedef kitle araştırması ve analizi
– Tanıtım stratejisi danışmanlığı
– Yazılı / Görsel / işitsel basın yollarıyla Sanatçı tanıtımları
– İnternet yolu ile hedef kitleye birebir Sanatçı tanıtımı
– İmza Günü / Tanıtım konserleri v.b tanıtım organizasyonları

İmaj Danışmanlık konusunda profesyonelleşmiş bir ekip doğrultusunda Fotoğraf çekimlerinden Sahne ve satış alanı dekorasyonuna, İmaj danışmanlığından kostüm danışmanlığına kadar müşterilerine geniş bir danışmanlık yelpazesi sunan TNC müşterilerinin ilkeleri doğrultusunda onlar için en uygun görsel imaj ve konsepti oluşturarak rakipleri arasında fark yaratmalarını sağlar.

– Sanatçı / ürün hedef kitle araştırması , kampanya konsepti danışmanlığı
– Sanatçı / Proje görsel danışmanlığı
– Sahne Tasarımı ve dekorasyonu
– Konser / Klip / Fotoğraf çekimi / Tv için styling

DİZAYN
Albüm Kartonetlerinden Afişlere, Flyerlardan Billboardlara kadar müşterilerine geniş bir tasarım yelpazesi sunan TNC basılı görsel malzemeleri alışılmışlıkların dışına çıkararak müşterilerine görsel yolla rakiplerine fark yarattırtmayı hedef edinmiştir.

– Albüm Kapak ve kartonet tasarımı
– DVD kapak Billboard / Afiş / flyer tasarımları
– Kurumsal Kimlik tasarımları , Basın Kiti ve promosyon ürün Tasarımları

error: Content is protected !!